Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bobešovo jaro roku 2014

4. 4. 2014

 

Tento rok je mi 15 let. Moji páníčkové nevědí přesně který den jsem se narodil,protože jsem nalezenec. Byl jsem nalezen  ráno na ulici celý promoklý  v březnu roku  1999 již jako velmi  malé štěňátko.

Jak přibývají léta,tak přibývají i nemoci.Z nehody,která postihla moji nožičku před dvěma lety jsem se velmi pěkně uzdravil a již nikdo nepozná,že jsem asi rok chodil po třech. V loňském roce mě postihla ošklivá nemoc a sice mám kašel.Paní doktorka říka,že jsou to průdušky a tak beru každý večer prášek.Moc to nepomáhá,ale nic jiného se s tím nedá dělat.Co je ale horší ,je to,že pořádně neslyším.Dříve jsme nepotřebovali ani zvonek,jaký jsem měl sluch .Žádného okolo jdoucího člověka jsem nepromeškal.O silvestrovské noci jsem musel užívat prášek,abych se netřásl z dělobuchů  a světlic ,ale posledního Silvestra jsem přečkal bez prášku,bez stresu a v pohodě.

Za míčkem se honím pořád,ale musím vidět kam byl hozen.Podle zvuku se již totiž neorientuji.

 

To je asi tak k mému dosavadnímu životu vše.Začíná být teploučko,tak mě zase páníček ostříhá,abych byl fešák.Jsem totiž po zimě velmi zarostlý.

6.jpg

 

2.jpg

1.jpg

4.jpg

3.jpg