Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vliv hvězd na zdraví člověka

3. 4. 2007

   

Vědci prokázali vliv hvězd na zdraví člověka.U každého znamení zvěrokruhu se vyskytují specifické nemoci více ,než u ostatních.

Vodnář.

Lidé narození ve znamení Vodnáře často bojují s různými nemocemi srdce. Dost často se u nich objevuje angina pectoris.Také častěji trpí i bakteriálními zápaly plic, které mohou být životu nebezpečné.

Ryby.

Ryby jsou chorobami srdce postiženy ještě častěji než Vodnáři.U tohoto znamení narazíme na všechny možné nemoci srdce,na jaké jen pomyslíme.Mají zato výhodu,že se jim ostatní choroby vyhýbají.

Beran.

Rozšířené jsou problémy s kostmi a chrupavkami.Také žaludek a střeva patří k slabým místům Beranů.V mnoha případech se problémy mohou změnit v chronická onemocnění jako je například gastritida.

Býk.

Jejich slabinou je stavba kostí.Často u nich dochází k nebezpečným zlomeninám,nejčastěji zlomenině krčku stehenní kosti.K tomu ještě Býci trpí častými nepříjemnými žaludečními a střevními cystami(malé nádory).

Blíženci.

Blížence mohou potkat ta nejrůznější onemocnění,ovšem největší problémy mají,podle nové kanadské studie,v oblasti psychiky.Blíženci mají problémy s alkoholem,mnoho případů vede k těžké závislosti na drogách či nikotinu.

Rak.

Z hodnocení vědců vyplývá,že lidé,narození ve znamení Raka,trpí velmi často střevními problémy.Mimo toho jsou pro ně nebezpečná onemocnění krve.Může se u nich často objevit například chudokrevnost.

Lev.

Kdepak silný lev.Slabinou Lvů je střevo a žaludek.Mnoho z testovaných osob trpělo dokonce krvácením ze střev.Imuniotní systém Lvů je obzvláště labilní,proto se u nich často rozvíjejí rozličné nemoci.

Panna.

Pozor na kosti!Badatelé prokázali,že u Panen dochází nejvíce ze všech znamení k zlomeninám krčku stehenní kosti.Ženy narozené ve znamení Panny trpí během těhotenství častěji nevolností a zvracením.

Váhy.

Pokud je nějaký zdravotní problém charakteristický pro Váhy,je to možná nečekaně zlomenina pánve.Američtí odborníci také tvrdí,že Váhy údaje statistiky varují před nebezpečným krvácením z podbřišku.

Štír.

Typicky problematickou oblastí lidského těla jsou pro Štíry střeva.Podle odborníků mají Štíři často v těle ložiska hnisu z různých zánětů.Trpí také nemocemi krve,ve vyjímečných případech se může objevit i leukemie.

Střelec.

Zde je nejkritičtější oblastí hlava a oblast šíje.Proto také zrozenci v tomto znamení trpí nejvíce bolestmi hlavy a migrenami.Co je ještě nápadné pro toto znamení? Mnoho Střelců již mělo někdy za život zlomenou ruku.

Kozoroh.

Lidé narození v tomto znamení se těší většinou nejlepšímu zdraví.Zdravotní problémy se však o to více projevují ve stáří.Zajímavostí je,že ženy narozené ve znamení Kozoroha,nejčastěji přijdou o dítě kvůli spontánnímu potratu.

                     

 
 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář